Ring, maila eller besök oss.

Vi är kända för vår flexibilitet och höga servicenivå och är öppna för olika typer av projekt. Önskar du mer information oss, vår maskinpark och vår verksamhet så svarar vi gärna på dina frågor. Du är varmt välkommen att höra av dig med just dina önskemål så tar vi hand om dem på bästa sätt.

Johpomek AB

Industrigatan 16
283 50 OSBY
0479 – 178 80
info@johpomek.se
Besöksadress: Industrigatan 14

Kontaktpersoner

Jonas Persson

VD – Förfrågningar/Offert

jonas@johpomek.se
0479-178 80

Jan Öhman

Produktionschef – Förfrågningar/Offert

jan@johpomek.se
0479-178 85

Maria Rimborg Sahlin

Ekonomichef/Kvalitet, Miljö

maria@johpomek.se
0479-178 82

Ann Ralsgård

Ekonomiassistent

ann@johpomek.se
0479-178 84

Annika Svensson

Miljö & Hållbarhet

annika@johpomek.se
0479-53 77 15

Ulf Lindahl

Order & Kundsupport

ulf@johpomek.se
0479-178 83

Marie Rooth

Order & Kundsupport

marie.rooth@johpomek.se
0479-178 87

Andreas Glimbrink

Order & Kundsupport

andreas@johpomek.se
0479-53 77 14

Jessica Kristensson

Produktionsplanering

jessica@johpomek.se
0479-178 96

Roger Svensson

Konstruktion

roger@johpomek.se
0479-178 89

Tommy Jönsson

Inköp

tommy@johpomek.se
0479-178 88

Bengt Gunnarsson

Inköp/IT

bengt@johpomek.se
0479-178 99

Pontus Persson

Försäljningschef EKV sortiment

pontus@johpomek.se
0479-178 86

Niclas Saistam

Försäljning EKV sortiment

niclas@johpomek.se
0479-178 93

Peter Bernhardsson

Teknisk utveckling

peter@johpomek.se
0479-178 95

Fredrik Svensson

Verktyg & Underhåll

verktyg@johpomek.se
0479-178 92

Kent Nilsson

Verktyg & Underhåll

verktyg@johpomek.se
0479-178 92

Ronny Johnsson

Processledare Mekaniska avd.

0479-178 91

Kim Larsson

Processledare Svetsavd.

0479-178 90

Henrik Olsson

Processledare Ytbehandlingsavd.

lack@johpomek.se
0479-178 94

Mats Larsson

Processledare Montering bord

mats@johpomek.se
0479-178 98

Lars Engberg

Processledare Montering stolar

0479-53 77 13

Smiljan Matanovic

Intern transport

0479-53 77 12

Mikael Ekenhed

Extern transport

0479-53 77 11

Charlie Ragnarsson

Utleverans

utleverans@johpomek.se
0479-178 97