Ring, maila eller besök oss.

I vår utställningshall i Osby presenterar vi flertalet av våra produkter. Vill du ha en annan färg eller speciella kundanpassningar så tar vår tekniska avdelning snabbt fram nya produktionsunderlag. Önskar du mer information eller vill att vi räknar på några av dina produkter så kontakta oss för offert.

Johpomek AB

Industrigatan 16
283 50 OSBY

0479 – 178 80
info@johpomek.se
Besöksadress Industrigatan 14

Kontaktpersoner

Jonas Persson

VD – Förfrågningar/Offert

jonas@johpomek.se
0479-17880

Maria Rimborg Sahlin

Ekonomichef/Kvalitet, Miljö

maria@johpomek.se
0479-17882

Ann Ralsgård

Ekonomiassistent

ann@johpomek.se
0479-17884

Jan Öhman

Produktionschef – Förfrågningar/Offert

jan@johpomek.se
0479-17885

Ulf Lindahl

Order & Kundsupport

ulf@johpomek.se
0479-17883

Marie Rooth

Order & Kundsupport

marie.rooth@johpomek.se
0479-17887

Robin Hellborg

Order & Kundsupport

robin@johpomek.se
0479-537714

Jessica Kristensson

Produktionsplanering

jessica@johpomek.se
0479-17896

Roger Svensson

Konstruktion

roger@johpomek.se
0479-17889

Bengt Gunnarsson

Inköp/IT

bengt@johpomek.se
0479-17899

Tommy Jönsson

Inköp

tommy@johpomek.se
0479-17888

Annika Svensson

Miljö & Hållbarhet

annika@johpomek.se
0479-537715

Pontus Persson

Försäljningschef EKV sortiment

pontus@johpomek.se
0479-17886

Niclas Saistam

Försäljning EKV sortiment

niclas@johpomek.se
0479-17893

Peter Bernhardsson

Mekaniska avd

peter@johpomek.se
0479-17895

Fredrik Svensson

Verktyg & Underhåll

verktyg@johpomek.se
0479-17892

Kent Nilsson

Verktyg & Underhåll

verktyg@johpomek.se
0479-17892

Ronny Johnsson

Processledare Mekaniska avd.

0479-17891

Kim Larsson

Processledare Svetsavd.

0479-17890

Henrik Olsson

Processledare Ytbehandlingsavd.

lack@johpomek.se
0479-17894

Mats Larsson

Processledare Montering bord

mats@johpomek.se
0479-17898

Lars Engberg

Processledare Montering stolar

0479-537713

Smiljan Matanovic

Intern transport

0479-537712

Mikael Ekenhed

Extern transport

0479-537711

Charlie Ragnarsson

Utleverans

utleverans@johpomek.se
0479-17897