Ring, maila eller besök oss

Vi är kända för vår flexibilitet och höga servicenivå och är öppna för olika typer av projekt. Önskar du mer information oss, vår maskinpark och vår verksamhet så svarar vi gärna på dina frågor. Du är varmt välkommen att höra av dig med just dina önskemål så tar vi hand om dem på bästa sätt.

Johpomek AB

Industrigatan 16
283 50 OSBY
0479 – 178 80
info@johpomek.se
Besöksadress: Industrigatan 14

Se våra lediga tjänster >

Är du intresserade av våra lediga tjänster men du är välkommen att skicka in ditt CV.

Kontaktpersoner

Pontus Persson

VD

pontus@johpomek.se
0479-178 86

Jonas Persson

Senior Advisor

jonas@johpomek.se
0479-178 81

Jan Öhman

Produktionschef  

jan@johpomek.se
0479-178 85

Maria Rimborg Sahlin

Ekonomichef/Kvalitet, Miljö

maria@johpomek.se
0479-178 82

Ann Ralsgård

Ekonomiassistent

ann@johpomek.se
0479-178 84

Annika Svensson

Miljö & Hållbarhet

annika@johpomek.se
0479-53 77 15

Peter Dahl

Order & Kundsupport

peter.dahl@johpomek.se
0479-53 77 14

Marie Rooth

Order & Kundsupport

marie.rooth@johpomek.se
0479-178 87

Jessica Kristensson

Produktionsplanering

jessica@johpomek.se
0479-178 96

Roger Svensson

Konstruktion

roger@johpomek.se
0479-178 89

Tommy Jönsson

Inköp

tommy@johpomek.se
0479-178 88

Bengt Gunnarsson

Inköp/IT

bengt@johpomek.se
0479-178 99

Niclas Saistam

Försäljning EKV sortiment

niclas@johpomek.se
0479-178 93

Emma Jönsson

Försäljning EKV sortiment

emma@johpomek.se
0479-53 77 16

Peter Bernhardsson

Teknisk utveckling

peter@johpomek.se
0479-178 95

Fredrik Svensson

Verktyg & Underhåll

verktyg@johpomek.se
0479-178 92

Kent Nilsson

Verktyg & Underhåll

verktyg@johpomek.se
0479-178 92

Ronny Johnsson

Processledare Mekaniska/bockningsavd.

0479-178 91

Kim Larsson

Processledare Svetsavd.

0479-178 90

Henrik Olsson

Processledare Ytbehandling/monteringsavd.

lack@johpomek.se
0479-178 94

Charlie Ragnarsson

Utleverans

utleverans@johpomek.se
0479-178 97